وای اس ایکس

در حال نمایش 19 نتیجه

وای اس ایکس (YSX) یکی از برندهای معتبر چینی در زمینه تولید و فروش زیورآلات و مد است. شرکت YSX (Yi Shun Xiang) در سال ۲۰۰۴ تاسیس شد و در حال حاضر بیشترین سهم فروش محصولات این برند در مناطقی مانند آمریکای شمالی و جنوبی، اروپای شرقی، آسیا، افریقا و اقیانوسیه قرار دارد. YSX با داشتن طرح‌های متنوع در زمینه‌های گوناگون زیورآلات، از جمله دستبند، گردنبند، النگو، پابند و نیم‌ست، در میان مشتریان جایگاه ویژه‌ای دارد. یکی از مشخصات این برند، داشتن طرح‌هایی شبیه به طلا است که از این لحاظ نیز توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است.

جنس زیورآلات وای اس ایکس

محصولات فلزی مانند جواهرات و زیورآلات عمدتا از جنس‌های مختلفی مانند مس و نقره با روکش‌های متنوعی مانند رادیوم یا طلا و مواد کمکی مانند زیرکن مصنوعی ساخته می‌شوند.

خرید محصولات وای اس ایکس (YSX)

شما می‌توانید با مراجعه به سایت درسا زیور، از تنوع محصولات YSX شامل دستبندها، گردنبندها، النگوها، پابندها و نیم ست ها بهره‌مند شوید. این برند با داشتن طرح‌های متنوع و جذاب، برای خریداران خود جایگاه ویژه‌ای دارد. همچنین، محصولات YSX دارای طرح‌های مشابه طلا هستند و بدون شک در نگاه افراد به خود جلب توجه می‌کنند. با سفارش این محصولات در سایت درسا زیور، می‌توانید به راحتی و با اطمینان خاطر از اصالت و کیفیت محصولات YSX لذت ببرید.